O nás

Vítejte v opojném světě kvalitních francouzských vín, prémiových destilátů a vynikajících řemeslných piv ("craft beers") z celého světa, vítejte ve světě Primeur Czech.

Společnost Primeur Czech s.r.o., zahájila svoji činnost na podzim roku 2004 jako dovozce a distributor francouzských, španělských a italských vín vysoké kvality. V roce 2008 jsme rozšířili naše portfolio o vysoce kvalitní prémiové destiláty. V roce 2013 jsme v rošiřování portfoli a pokračovali a pustili jsme se do prodeje vysoce kvalitních řemeslných piv ("craft beers") z celého světa.

- Jsme specialisté na vína z Bordeaux s hlavním zaměřením na obchodování EN PRIMEUR.

Naše společnost provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodej (retail, e-commerce a wholesale). Hlavním odběratelem je privátní klientela, malé i velké specializované prodejní společnosti, kinotéky, hotely, restaurace a bary, a také specializované pivní bary. Náš prodej podporujeme pořádáním degustací, a to jak pro privátní klientelu, tak i pro velké korporace (banky, marketingové společnosti, autosalony apod.). Sídlo společnosti: Praha

Našimi současnými dodavateli jsou známá a ve světě uznávaná vinařství a věhlasní výrobci vyhlášených oblastí Francie (Bordeaux, Champagne, Burgundsko, Chablis, Provence, Chateauneuf-du-Pape, Cognac), Skotska (Single Malt & Blended Whisky, pivo), Martiniku (rum) a USA (pivo). Přestože se jedná o různé výrobce, jejich produkty mají mnoho společného – prvotřídní kvalitu, výjimečný charakter, jedinečnou barvu, vůni a chuť.

Aby byly tyto cenné vlastnosti uchovány, považujeme za důležité je také dobře skladovat. Proto jsme v roce 2010 vybudovali podzemní sklepy splňující nejpřísnější normy. Vína, piva a destiláty, které od nás naši zákazníci nakupují, jsou skladovány v ideálním prostředí klimatizovaného sklepa (13°C/75 % RV). Díky tomu nikdy neztratí vlastnosti, díky nimž získaly svoji oblíbenost na světovém trhu. Doufáme, že vás námi dovážené produkty od proslulých a uznávaných výrobců osloví a prožijete s nimi příjemné chvíle.

-Adolf Kalina
Prezident společnosti

Facebook profil Topvíno