O nás

Vítejte v opojném světě kvalitních francouzských vín, prémiových destilátů a vynikajících řemeslných piv ("craft beers") z celého světa, vítejte ve světě Primeur Czech.

Společnost Primeur Czech s.r.o., zahájila svoji činnost na podzim roku 2004 jako dovozce a distributor francouzských, španělských a italských vín vysoké kvality.

- V roce 2008 jsme rozšířili naše portfolio o kvalitní prémiové destiláty.
- V roce 2012 jsme v rošiřování portfolia pokračovali a pustili jsme se do prodeje kvalitních řemeslných piv ("craft beers") z celého světa.

- Jsme specialisté na vína z Bordeaux s hlavním zaměřením na obchodování EN PRIMEUR.

Naše společnost provozuje velkoobchodní a maloobchodní prodej (retail, e-commerce a wholesale). Hlavním odběratelem je privátní klientela, malé i velké specializované prodejní společnosti, vinotéky, pivotéky, luxusní obchody v shopping centrech, hotely, restaurace a bary, a také specializované pivní bary. Náš prodej podporujeme různými marketingovými nástroji (inzerce v časopisech, rozesílání různých zpráv a nabídek formou newsletterů, degustace pro privátní a firemní klientelu).

Našimi současnými dodavateli jsou věhlasní výrobci vyhlášených oblastí Francie (Bordeaux, Champagne, Burgundsko, Chablis, Provence, Chateauneuf-du-Pape, Cognac), Skotska (Single Malt & Blended Whisky), Martiniku (rum) a Belgie, Holandska, Skotska, Anglie, Dánska a USA (pivo).

- Přestože se jedná o různé výrobce, jejich produkty mají mnoho společného – prvotřídní kvalitu, výjimečný charakter, jedinečnou barvu, vůni a chuť.

Aby byly tyto cenné vlastnosti uchovány, považujeme za důležité je také dobře skladovat. Proto jsme v roce 2010 vybudovali podzemní sklepy splňující nejpřísnější normy. Vína, piva a destiláty, které od nás naši zákazníci nakupují, jsou skladovány v ideálním prostředí klimatizovaného sklepa. Díky tomu nikdy neztratí vlastnosti, díky nimž získaly svoji oblíbenost na světovém trhu. Doufáme, že vás námi dovážené produkty od proslulých a uznávaných výrobců osloví a prožijete s nimi příjemné chvíle.

-Adolf Kalina
Prezident společnosti

Facebook profil Topvíno