Kurayoshi

Kurayoshi Distillery - Japanese Pure Malt

Kurayoshi Distillery je malá japonská palírnička, která svoji unikátní míchanou whisky vyrábí tradičním řemeslným způsobem (vše ručně a v malém objemu). Pojmenovaná je podle stejnojmenného domovského městečka, které se nachází na japonském ostrově Honšú. K výrobě svojí whisky používá jen ty nejčistší ingredience (křišťálově čistou podzemní vodu, skotský slad). Tyto přírodní ingredience napomáhají chuti získat nezaměnitelný charakter.

Palírna Kuroyashi vyrábí také celou řadu dalších whisky, které ale nesou název po jejím majiteli. A tak se na trhu objevují skvělé Kuroyashi whisky, avšak pod značkou Matsui. Nicméně whisky Matsui jsou určeny pouze pro bezcelní trhy.

- Whisky Kuroyashi a Matsui zrají nejen v dubových sudech z bílého amerického dubu a sudech po tradičním vínu či španělské sherry, ale také ve speciálních sudech Mizanura (japonský dub) a Sakura (třešňové dřevo).

Filtrovat:    » žhavé novinky «  ×  zrušit filtr


láhev KURAYOSHI Pure Malt Sherry Cask

KURAYOSHI Pure Malt Sherry Cask

Cena:  2 395 Kč

láhev KURAYOSHI Pure Malt 12 YO

KURAYOSHI Pure Malt 12 YO

Cena:  3 145 Kč

láhev KURAYOSHI Pure Malt 18 YO

KURAYOSHI Pure Malt 18 YO

Cena:  5 795 KčFacebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.