O nás

Vítejte v opojném světě kvalitních francouzských vín, prémiových destilátů a vynikajících řemeslných piv ("craft beers") z celého světa, vítejte ve světě Primeur Czech.

Společnost Primeur Czech s.r.o., zahájila svoji činnost na podzim roku 2004. Zpočátku jsme se zaměřili na dovoz a prodej francouzských, španělských a italských vín. Po přibližně třech letech jsme španělská a italská vína opustili a zaměřili se výhradně na francouzská vína nejvyšší kvality - tedy na vína z oblastí Bordeaux, Champagne, Burgundsko/Chablis, Rhone, Chateauneuf-du-Pape a Provence/Bandol.

Jsme specialisté na kvalitní vína z Bordeaux s hlavním zaměřením na obchodování EN PRIMEUR.
- Každý rok v dubnu se v Bordeaux účastníme ochutnávek "en primeur".

Naše společnost se skládá z několika samostatných divizí.
topvino.cz | topspirits.cz | craftbeertrading.cz | topbeef.cz | brewstore.cz

- V roce 2008 jsme založili divizi "Top Spirits" a rozšířili naše portfolio o kvalitní prémiové destiláty (skotská whisky, rum, Cognac, tequila, brandy apod.).

- Předposlední naše divize vznikla v roce 2012. Pod názvem "Craft Beer Trading" jsme se pustili do importu a distribuce kvalitních řemeslných piv z celého světa (Belgie, Holandsko, Dánsko, Británie, USA).

- Na začátku roku 2022 vznikla naše nejnovější divize zaměřená na domovarnické vaření piva („homebrewing“). Od nejlepších evropských a zámořských výrobců či dodavatelů dovážíme nejen technologie (domácí mikro-pivovary „All-In-One“, kvasné tanky apod.), ale i suroviny (slad, chmel, kvasinky). Kompletní nabídku najdete v nejbližší době nově zprovozněném e-shopu www.brewstore.cz

Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej (retail, e-commerce a wholesale). Hlavním odběratelem je privátní klientela, malé i velké specializované prodejní společnosti, vinotéky, pivotéky, obchody v shopping centrech, hotely, restaurace a specializované pivní bary. Námi dovážené produkty dodáváme také do několika velkých obchodních řetězců. Náš prodej podporujeme různými marketingovými nástroji (inzerce v časopisech, rozesílání zpráv a nabídek formou newsletterů, degustace pro privátní a firemní klientelu).

Našimi současnými dodavateli jsou známí výrobci vyhlášených oblastí Francie (Bordeaux, Champagne, Burgundsko, Chablis, Provence/Bandol, Chateauneuf-du-Pape, Cognac), Skotska (Single Malt & Blended Whisky), Martiniku (rum) a Belgie, V. Británie (Anglie, Skotsko), Holandska, Dánska a USA (pivo).

- Přestože se jedná o různé výrobce, jejich produkty mají mnoho společného – prvotřídní kvalitu, výjimečný charakter, jedinečnou barvu, vůni a chuť.

1) Aby byly tyto cenné vlastnosti uchovány, považujeme za důležité je také dobře skladovat. Proto jsme v roce 2010 vybudovali podzemní sklepy, které splňující nejpřísnější normy jak pro skladování vína, tak také piva.

2) Veškerá vína, destiláty a piva máme skladem, k dodání po celé ČR téměř ihned.
3) Nabízíme velký výběr možností způsobu dodání zboží a platby. Výhodou je možnost platby platební kartou on-line nebo přes mobilní platební terminál.
4) Nepochybně další velkou výhodou je, že sídlíme ve vlastních nemovitostech. U nás se vám prostě nemůže stát, že jednou k nám přijdete vyzvednout předem zaplacený nákup a přivítá vás cedulka provozovna zrušena.

-Adolf Kalina
CEO

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.