Láhev vína La Canorgue Coin Perdu (CP) 2020
 
Zpět «

La Canorgue

La Canorgue Coin Perdu (CP) 2020

Ročník:   2020
Oblast:  Provence | Bandol
Klasifikace:   AOC Provence | Luberon Rouge
Odrůdy:   50 % Syrah, 20 % Grenache, 15 % Carignan, 10 % Mourvedre, 5 % Cinsault
Obsah alkoholu:   14,5 %
Objem:   0,75 l
Nejlepší k pití:   2024 - 2033

LA CANORGUE Coin Perdu (CP) je kultovní víno, pocházející z velmi starých keřů malé vinice, za jehož výrobou stojí vinař Jean-Pierre Margan s dcerou Nathalií, známé z filmu režiséra Ridleyho Scotta s Russellem Crowem v hlavní roli s názvem "A Good Year" (Dobrý ročník). Vzpomínáte, jak Max na první schůzku s Fanny Chenalovou (Marion Cathillard) přinesl jakési tajemné víno, o kterém všichni v okolí jen sní, ale nikdo vlastně neví, kdo jej vyrábí? Víno pochází z vinice, kterou Max zdědil, a jak se zdá, v tu dobu ještě ani Max netuší, jak je dobré. Jmenuje se Coin Perdu.

Coin Perdu (CP) vykazuje třpytivou rubínovou barvu a výrazný zemitý nádech, který prostupuje do ovocně-kořenité vůně. Hebká chuť plná ostružin, čokoládových pralinek, kůže a koření má ideální rovnováhu, dokonalou hloubku, délku a příjemnou taninovou strukturu. Coin Perdu je skvělé víno s bohatě šťavnatou, uhlazenou chutí, spojené s půvabným filmovým příběhem.

CENA:  2 645 Kč  2 619 Kč

Dočasně vyprodáno

 0 ks skladem
Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.