láhev PASSCHENDAELE Special ALE
Zpět «

PASSCHENDAELE Special ALE

Výrobce:   VAN HONSEBROUCK Brewery
Oblast:   Belgie
Styl:   Belgian Pale ALE
- hořkost (24 IBU):   5
5 / 10

- sladkost:   5
5 / 10

- tělo / plnost:   8
8 / 10

- celkový dojem:   8
8 / 10

Alkohol:   5,2 %
Objem:   500 ml

Toto pivo bylo vytvořeno na památku třetí bitvy u Yper, která je nazývána Bitvou o Passchendaele. Udála se v červenci roku 1917. Pro vojáky, které u Passchendaele bojovali, byla známá jako „bahenní bitva“. Žádná z bitev nebyla víc charakteristická pro první světovou válku: těžká dělostřelecká palba, špatné počasí přetvářející krátery po šrapnelech v bahenní pasti a na konci malé územní zisky a obrovské ztráty. Toto speciální světlé pivo s jemnou, ale mohutnou chutí bylo vytvořeno jako památka na první světovou válku v partnerství s komunitou v Passchendaele (Zonnebeke).

PASSCHENDAELE je osvěžující, svrchně kvašené pivo s překvapivě bohatou chutí, kterou byste očekávali spíše u silnějšího piva. Plná a lahodně krémová chuť je protkaná sladem, jemným chmelovým nádechem, ovocem a kořením. Každý doušek je přímo nabitý výraznou stopou hrušek a banánů, bílého pepře, vanilky a hřebíčku. Passchendaele je skvělé, žízeň hasící belgické ALE s jiskrou na patře a působivou pikantní dochutí. 

CENA:   57 Kč

Vyprodáno

 0 ks skladem
Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.