AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

NABÍDKA: Ch. Reynon (Premieres Côtes de Bordeaux), Ch. Cissac (Haut-Medoc)

52 / 2023 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ: BORDEAUX 2015 28. 8. 2023

V minulém newsletteru jsem vám nabídl dvě mladá, přesto velmi dobře pitelná vína - Ch. MARJOSSE 2019 (majitel Pierre Lurton, mj. generální manažer na Ch. Cheval Blanc) a Ch. BEAUMONT 2019 (bez pochyb jedno z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších vín na českém trhu. Kdo zvažuje možnost první ochutnávky vína z Bordeaux, Ch. Beaumont je přesně to víno, u kterého by měl začít).

A tak v duchu předsevzetí „co nabízíme, to také ochutnáváme“, rád bych vám v tomto dnešním newsletteru nabídl dvě podobně zajímavá vína, která by vzhledem k danému ročníku, kvalitě a stupni zralosti mohla být stejně atraktivní inspirací k ochutnání jako ta dvě předchozí.

Château REYNON 2015 (Premiéres Côtes de Bordeaux)
Zralá nasládlost, něžné třísloviny, čistá ovocnost se špetkou koření (švestky, švestkové pecky, maliny, ostružiny, černý rybíz, černý pepř), hluboká, hedvábně hladká chuť. Lahodné a příjemně pitelné!
https://www.topvino.cz/vino/bordeaux/fronsac-bourg-castillon-cotes-de-bordeaux/reynon/ze4-no1754.html

Château CISSAC 2015 (Bordeaux/Haut-Médoc)
Velmi dobrá zralost hroznů, sklizeň takříkajíc až nadoraz, chuť zdobí temperamentní ovocně-kořenitá svěžest. Stylem napůl tradicionalista napůl modernista a ovocná chuť s nádechem koření posílená svěží kyselinkou (plus klidné třísloviny). Svěží, ovocně kořenité, lehce pikantní!
https://www.topvino.cz/vino/bordeaux/medoc-cru-bourgeois/cissac/ze4-no282.html

Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

http://www.topvino.cz | http://www.topbeef.cz | http://www.brewstore.cz

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.