AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

BORDEAUX 2019: Ch. Marjosse, Ch. Beaumont

51 / 2023 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 22. 8. 2023

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a přestože nepochybuji, že v jejich průběhu jste ochutnali spoustu vynikajících vín, nedá mi to, abych vám nenabídl k ochutnání alespoň dvě další.

To první je víno Ch. MARJOSSE, což je zajímavý produkt známého Pierra Lurtona, který mimo jiné působí jako generální manažer na velmi respektovaném Ch. Cheval Blanc (St.-Emilion).

Château Marjosse 2019 po téměř čtyřech letech od sklizně překypuje klidnou ovocnou zralostí (černý rybíz, ostružiny, švestky a švestková jádra), navíc špičkové taniny dodávají vínu chuťový šmrnc a klid zároveň. Chutné, harmonické a ve všech směrem přátelské a v dochuti zrale nasládlé, navíc překvapivě elegantní. Ideální víno k pití ve společnosti, které nabízí víc, než stojí.
https://www.topvino.cz/vino/bordeaux/bordeaux-superieur-aoc/marjosse/marjosse-2019/de1-wi4805.html

To samé se dá říct o mojí druhé nabídce. Ch. BEAUMONT je bez pochyb jedno z kvalitních a zároveň velmi oblíbených vín „Cru Bourgeois du Haut-Médoc“ na našem trhu. Château Beaumont 2019 je ale lehce netypické víno z „boumontu“, byť krásně voní a skvěle chutná. Klidná a distingovaná chuť vykazuje hedvábně hladký chuťový profil s jemnou ovocností, něžnými taniny a bezbolestnou alkoholovou zátěží. Velké plus je, že tohle víno je maximálně příjemně pitelné již jako mladé!
https://www.topvino.cz/vino/bordeaux/medoc-cru-bourgeois/beaumont/beaumont-2019/de1-wi6627.html

Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.