AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Jedna z mnoha našich letošních prázdninových ochutnávek!

49 / 2023 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 24. 7. 2023

Dobrý den,

tentokrát bych vám rád představil jedno dost dobré víno pocházející z apelace Pomerol (Bordeaux), k jehož ochutnávce jsme se dopracovali v závěru naší letošní dovolené.

Ch. L´Enclos 2004 - téměř 19 let od sklizně z toho 2 roky zrání v dubových sudech a víno je dokonale vyzrálé a chuťově bezchybné, což je vzhledem k jeho věku ale hlavně k nabízené ceně téměř neuvěřitelné (stejný majitel jako u saint-emilionského Ch. Fonplegade, jehož vinice je situovaná v blízkosti Ch. Ausone, Ch. Quintus (majitel Ch. Haut-Brion) či Ch. Canon La Gaffeliere).
https://www.topvino.cz/vino/bordeaux/pomerol/enclos-l/ze4-no243.html

Přestože zde před dvaceti lety neměli tak dokonalou technologii jako v současnosti, víno r. 2004 je chuťově vynikající. A tak mě napadá, jak dobré bude po letech zrání na lahvi víno ročníku 2022, které je či bylo nabízeno v letošní kampani EN PRIMEUR?

My jsme tato dvě skvělá vína Ch. Fonplegade a Ch. L´ Enclos 2022 ochutnali přímo na Ch. Fonplegade a musím říct, že jsem nenašel důvod, proč si pár lahví nepořídit do svého vlastního sklepa. Možná vás napadne to samé, co mě.

Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.