AKTUALITY
52 / 2024 – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ

52 / 2024 – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ

19. 7. 2024

"Ch. DE LAVAGNAC 2023 Rosé (Bordeaux)"

Více...

Olivier TRICON – Flutelle Brut Blanc de Blancs

Olivier TRICON – Flutelle Brut Blanc de Blancs

21. 6. 2024

"Osvěžující šumivé Chardonnay z Burgundska (Chablis)!"

Více...

» více aktualit

VIDEO

KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Ochutnejte skvělá letní růžová vína Ch. LA CANORGUE!

46 / 2023 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ: 29. 6. 2023

Dobrý den,

začínají prázdniny, tudíž přichází sezona lehkých červených ale především růžových vín, tedy vín, která nemohou chybět u žádného letního grilování. My taková vína máme v nabídce, a navíc k nim můžeme přidat pěkný příběh.

Vína z Provence mají osobité kouzlo. A pokud se jedná o vína známého Ch. LA CANORGUE, které se nachází na hraniční čáře oblasti Provence nedaleko malebného „skalního“ městečka Bonnieux, věřím, že tato moje první prázdninová nabídka by vás mohla zaujmout.

* Château LA CANORGUE (Provence-Luberon) je malé rodinné vinařství proslavené romantickým filmem známého anglického režiséra Ridleyho Scotta „A Good Year“ (Dobrý ročník“/hlavní role Russell Crowe, Marion Cotillard). A přestože nejslavnější víno tohoto vinařství je kultovní Coin Perdu (nový ročník bude uvolněn do prodeje v nejbližší době), v nabídce vinařství jsou kromě vynikajících klasických červených vín také výjimečně lahodná a svěží růžová vína. Rád bych vám toto živé jihofrancouzské víno s typickou provensálskou vůní a chutí v nichž dominuje svěží ovocnost, nabídl k letnímu popíjení.
https://www.topvino.cz/vino/provence-bandol/la-canorgue/ze1121-no1350.html

* A bonus navíc! Při nákupu nejméně šesti lahví růžového nebo červeného vína Ch. La Canorgue získáte mimořádnou letní slevu ve výši 15 %! Tato sleva vám bude jako obvykle odečtena při fakturaci.

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.