AKTUALITY
ABBAYE DE LEFFE

ABBAYE DE LEFFE

22. 8. 2023

"Nový pivovar v naší nabídce!"

Více...

Ch. CANTENAC a Ch. LA LAUZETTE DECLERCQ

Ch. CANTENAC a Ch. LA LAUZETTE DECLERCQ

14. 6. 2023

"Dvě zajímavá vína z Bordeaux za přátelskou cenu!"

Více...

Vše pro domácí výrobu piva

Vše pro domácí výrobu piva

29. 8. 2023

"All-in-One systémy a kvasné tanky BREWTOOLS, pivní tekuté kvasinky WHITE LABS, anglické a belgické slady SIMPSONS MALT a DINGEMANS MD a chmel z celého světa!"

Více...

» více aktualit

VIDEO

KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

Bílá vína z Burgundska, vánoční nabídka!

31 / 2022 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 22. 11. 2022

Dobrý den,

pro živelné ať už vánoční nebo silvestrovské popíjení se hodí nejen kvalitní destiláty, silné hřejivé portské, řemeslné pivo nebo vynikající červené víno pocházející z jakéhokoliv známého evropského či světového regionu, ale třeba i vynikající bílé víno. A pokud takové víno pochází z Burgundska, proč do svého vánočního či silvestrovského „pitného režimu“ neřadit také několik špičkových bílých burgundských.

V současné době máme v nabídce tři vinařství z Burgundska (J. Dauvissat/Chablis, Domaine J. Marc Boillot a Domaine Coste-Caumartin obě Côte de Beaune), přičemž vína všech tří stojí za to alespoň jednou v roce ochutnat. A kdy jindy podobnou ochutnávku provést než v období Vánoc či na oslavu konce starého a začátku nového roku.

Domaine COSTE-CAUMARTIN – Bourgogne Chardonnay 2018 je základní bílé burgundské (445 Kč) vykazující dokonale zralou svěží a zároveň mimořádně elegantní chuť. K předvánočnímu, vánočnímu či silvestrovskému popíjení velice důstojné pití.
http://www.topvino.cz/vino/bourgogne/coste-caumartin/ze2-no1827.html

A NĚCO NAVÍC! Při nákupu více než třech lahví od druhu získáte mimořádnou vánoční slevu v celkové výši 13 %. Nabídka platí dva týdny.

-AK
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.