AKTUALITY
21. 4. 2022

"Co je EN PRIMEUR"

Více...

» více aktualit

VIDEO

Jak se vyrábí portské.Kasteel Anniversary Label» další videa

Aktuality / komentáře

Poslední vína kampaně EP 2021 (Ch. LE PIN 2021, Ch. L´IF 2021)

19 - EP 2021 / Bordeaux – NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 24. 6. 2022

Dobrý den,

konec kampaně en primeur je teprve tehdy, až vstoupí na trh poslední významné víno. A to se právě stalo. Dnes dopoledne bylo uvolněno na trh kultovní Château LE PIN 2021 (Pomerol). A protože majitel Jacques Thienpont vyrábí kromě Ch. LE PIN ještě jedno zajímavé víno, na trh vstoupilo také Château L´IF 2021 (St.-Emilion)!

Přestože hlavní část letošní kampaně EN PRIMEUR skončila, vína je možné objednávat dál až do jejich vyprodání. Navíc je také dost pravděpodobné, že v dalších nabídkách se může objevit několik zajímavých opozdilců.

Tentokrát již ale počítejte s tím, že ne všechna vína mohou být dostupná anebo dostupná v požadovaném množství. Princip je stále stejný. Pokud se vám v krátké době po odeslání objednávky neozveme s případnou korekcí objednaného množství lahví, teprve pak je možné vaši objednávku považovat u nás za řádně zaevidovanou.

Na závěr bych vám rád poděkoval nejen za pozornost, kterou jste letošní kampani věnovali, ale hlavně pak za vaše objednávky/nákupy, které jste u nás realizovali.

P.S. V případě jakýchkoli dotazů mě samozřejmě kdykoliv kontaktujte.

-Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno