AKTUALITY
VIDEO

DUCRU BEAUCAILLOU 2023KILCHOMAN Distillery» další videa

Aktuality / komentáře

DE KUYPER RASPBERRY

66 / 2023 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ 25. 11. 2023

Tentokrát bych vám rád nabídl k ochutnání alkoholický nápoj, který možná nabude pro mnohé z vás úplně to pravé ořechové, ale nepochybuji, že vyznavače kvalitních alkoholických nápojů i tak může zaujmout.

De Kuyper Raspberry je neskutečně lahodná malinově sladká lahůdka s tóny čokolády, jejíž chuť nabízí to, co mnoha podobným ovocným likérům chybí. De Kuyper je přirozený ovocně-čokoládový likér bez jakékoli nepatřičně "umělé stopy". Krásný digestiv na závěr svátečního večera.

De Kuyper je holandská značka v rodinném vlastnictví od roku 1695, která vyrábí širokou škálu jemných a nechemicky chutnajících likérů. Raspberry nabízí středně sladkou chuť zralých malin, která končí charakteristickým výbuchem bohaté čokoládově-malinové dochuti. Maliny jsou mnohými považovány za nejjemnější a nejlahodnější chuť lesa a přesně takový tento likér je. Pijte dokonale vychlazený a třeba i s kostkou ledu.

- Přidejte do vodky a ananasového džusu, protřepejte na ledu a podávejte do sklenice s Martini. Anebo jej ochutnejte samostatně na ledu. https://www.topvino.cz/likery-liqueurs/ovocne/de-kuyper/de-kuyper-raspberry/de1-wi2054.html

Facebook profil Topvíno
Topvíno.cz

Vítejte na Topvíno.cz

Prosím potvrďte nám, že Vám již bylo 18 let.

Z důvodu legislativy platné v České republice je ověření věku nutností pro přístup na webové stránky nabízející alkoholické produkty.