láhev TROOPER Iron Maiden Red 'N' Black Porter
Zpět «

TROOPER Iron Maiden Red 'N' Black Porter

Výrobce:   ROBINSON´S Brewery
Oblast:   Anglie
Styl:   Porter
Alkohol:   6,8 %
          Doporučená expirace:  07-2017
Objem:   330 ml

Iron Maiden Trooper Red "N" Black je limitovaná edice populárního piva Trooper. A stejně jako Trooper Pale Ale také Trooper Red "n" Black je vyladěné anglickou heavymetalovou kapelou Iron Maiden. Název Red "n" Black je převzatý podle jedné písně z jejich posledního alba "The Book of Souls".

Zpěvák Bruce Dickinson, který se podílel na vyladění chuti tohoto skvělého Porteru, jehož recept pochází z roku 1850, na adresu tohoto piva prohlásil: "Stouty a Portery byly pro mě "panenské teritorium", tak jsem prostě "šel po hmatu". Doufám, že jsme s Martym (hlavní sládek Robinson´s) vytvořili nový pohled na staré klasické pivo, které vám všem, nejen milovníkům heavy metalu, bude lechtat chuťové pohárky nečekaným způsobem".

Red ´N´ Black je překvapivě skvělé tmavé pivo, jehož aromatický a chuťový základ tvoří precizně navolená dávka ječmenného a pšeničného sladu, chuť je spíše lehčí (typicky anglická), harmonická, optimálně kávová, optimálně karamelová a optimálně čokoládová, pěkně komplexní, plná výrazných tónů praženého sladu a karamelu. Chutná to skvěle a krásně se to pije. 

CENA: 64 Kč  42 Kč

Vyprodáno

 0 ks skladem
Facebook profil Topvíno