AKTUALITY
VIDEO

Domaine DE PIGNAN_ Châteauneuf du PapeJak se vyrábí portské» další videa

Aktuality / komentáře

Důležité upozornění týkající se naší provozní 18. 3. 2020

Dovolte mi, abych vás informoval o mimořádném opatření, ke kterému jsme byli nuceni přistoupit z důvodů právě probíhající celosvětové koronavirové epidemie/pandemie.

Vezměte prosím na vědomí, že od 16.3. 2020 jsme byli nuceni pozastavit až do odvolání veškeré osobní odběry zboží u nás na provozovně ul. Volarská 301/14, Praha 4 Kunratice.

To ale neznamená, že náš byznys se tímto totálně zastavil. Oba naše e-shopy (topvino.cz, topbeef.cz) fungují, což znamená, že vaše případné objednávky přijímáme bez jakéhokoli omezení.

1) V případě objednávky při doručení poštou vám objednané zboží odešleme okamžitě.

2) Stejně tak rychle vám za asistence povinných ochranných hygienických pomůcek objednané zboží dovezeme naší standardní rychlostí (platí pouze po Praze a blízkém okolí).

V důsledku těchto opatření pak bohužel tak trochu zaniká další veledůležitá informace. Rád bych vás tímto informoval, že jsme právě složili do našeho sklepa již druhou letošní dodávku vín z Bordeaux, která jste u nás objednali v kampani BORDEAUX EN PRIMEUR 2017. Bohužel ale v současné „koronavirové“ šlamastice nemůžeme vína distribuovat.

Děkujeme za pochopení.

-Adolf Kalina
Mobil: 603 460 675

Facebook profil Topvíno