AKTUALITY
Cissac 2016 / Lamothe Cissac 2016

Cissac 2016 / Lamothe Cissac 2016

16. 10. 2019

"Cissac - velmi dobře pitelná vína za slušnou cenu!"

Více...

GANSTALLER Affumicator Smoked Doppelbock

GANSTALLER Affumicator Smoked Doppelbock

16. 10. 2019

"Unikátní kouřově-uzené pivo!"

Více...

DE MOLEN Cliffhanger Smoked Doppelbock

DE MOLEN Cliffhanger Smoked Doppelbock

16. 10. 2019

"Mírně uzený "Doppelbock Lager" s něžnou kouřovou clonou, vařený v kolaboraci se španělským pivovarem Pochs!"

Více...

» více aktualit

VIDEO

MIKKELLER» další videa

Aktuality / komentáře

Ch. Canon, Rauzan Ségla, Brane Cantenac, Cantenac Brown, Phelan Ségur, Domaine de Chevalier (bílé a červené), Pontet Canet, Coix de Gay, Fleur de Gay a spousta dalších ...!

14 - BORDEAUX EP 2018 - NEWSLETTER 24. 5. 2019

Dobrý den,

včera odpoledne a dnes dopoledne vstoupila na trh skupina velice zajímavých vín, z nichž některá jsou vskutku brilantní!

Château Canon 2018 - stejně jako v předchozích letech i tentokrát bude finální směs vytvořena pouze z vína z nejlepších dubových sudů. Na Canonu zraje víno v sedmi různých typech sudů, použito ale bude jen to nejlepší!

Neméně zajímavé je pak také víno Château Berliquet. Počínaje vínem ročníku 2017 se de facto jedná o sourozence Canonu. Ch. Berliquet je od roku 2017 nově ve vlastnictví majitelů Ch. Canon a Ch. Rauzan-Ségla, což znamená, že víno vytváří stejný tým, který se podílí na nebývalém úspěchu vína Ch. Canon.

- Zajímavostí je, že za dřívějších majitelů se hrozny obou odrůd sklízely společně, což určitě nebylo nejlepší řešení. Generální manažer Ch. Canon Nicolas Audebert ovšem nic takového rozhodně neměl v úmyslu. Tentokrát byly jednotlivé odrůdy označeny, přičemž sklizeň probíhala odděleně. N. Audebert tak dosáhl optimální zralosti pro obě odrůdy. Ch. Berliquet 2018 je mimořádně skvělé!

V nejnovější nabídce Bordeaux EP 2018 je celá řada dalších vynikajících vín, z nichž mnohá stojí za to mít ve vlastním sklepě.

- Na našich webových stránkách v sekci EN PRIMEUR/Aktuality najdete průběžně aktualizovaný seznam všech nejdůležitějších vín, která včera a dnes vstoupila na "en primeurový" trh (celkem se jedná o 20 nových vín).

-A. Kalina

Mobil: 603 460 675
http://www.topvino.cz

Facebook profil Topvíno