AKTUALITY
CO TO JE EN PRIMEUR

CO TO JE EN PRIMEUR

24. 4. 2019

""

Více...

Cuvée Henri Cuvelier 2014

Cuvée Henri Cuvelier 2014

12. 5. 2020

"Velmi dobře pitelné víno za cenu, která nezarmoutí!"

Více...

Château Clos de Bouard

Château Clos de Bouard

16. 4. 2020

"Dame de Bouard 2017"

Více...

Château Bellisle Mondotte 2017

Château Bellisle Mondotte 2017

14. 4. 2020

"Silné jako býk! Přesto krásně pitelné!"

Více...

» více aktualit

VIDEO

ADNAMS Wild Wave Cider» další videa

Aktuality / komentáře

Bordeaux 2016/2018 - dvě informace + zajímavá nabídka (Kirwan 2004)!

NEWSLETTER - (Aktuality z TOPVINO.CZ) 18. 2. 2019

Dobrý den všem fanouškům vína z Bordeaux,

možná začnu trochu "z cesty", ale "chytím se"! Minulý týden, den před svátkem sv. Valentýna jsem zulíbal několik vynikajících piv, která jsme dovezli z Británie (Adnams), Holandska (Emelisse) a USA (Lagunitas).

Nicméně včera okolo půlnoci jsem si "podal ruku" s jedním velice seriozním vínem, jehož domovem je francouzská oblast Bordeaux (apelace Margaux). A když už jsem "v Bordeaux", rád bych se s vámi podělil o několik dalších zpráv, které by mohly zajímat především fanoušky vína z Bordeaux.

1) První zpráva se týká vín BRDX 2016. V současné době finalizujeme dovoz první velké části vín, která jste u nás zakoupili v kampani BORDEAUX EN PRIMEUR 2016 (dovoz proběhne do konce tohoto měsíce). Buďte prosím připravení na převzetí.

2) A protože první zpráva je veselá spíš pro vás než pro nás, neboť nás při "rozdávání" vašich vín čeká spousta fyzické práce, kterou ale buď jak buď děláme rádi, rozhodl jsem se povzbudit svoji mysl nějakým skvělým vínem pocházejícím třeba z Margaux. Vína z Margaux jsou kultivovaná, harmonická a hlavně i po letech přirozeně svěží a pěkně pitelná. Připočtu-li, že vína ročníku 2004 navíc dobře zrají, není se co divit, že co jsem očekával, to jsem také dostal.

Jedná se o Château KIRWAN 2004 (Bordeaux, podoblast Margaux). Rád bych vám toto temperamentní, dobře pitelné a lehce minerální víno vytvořené napůl v tradičním a napůl v moderním stylu nabídl k ochutnání. A protože začíná období nabídek EN PRIMEUR", rozhodl jsem se nabídnout vám toto chutné a dobře zralé víno za mimořádnou "před en primeurovou cenu" se slevou 15 %.
http://www.topvino.cz/vino/bordeaux/margaux/kirwan/kirwan-2004/de1-wi281.html

3) Třetí zpráva by pak mohla být povzbuzující pro všechny, kdo mají zájem zúčastnit se hry zvané "EN PRIMEUR". Jako každý rok v tuto dobu i letos jsou uvolňována na en primeurový trh první vína nového ročníku BORDEAUX EP 2018. - Na našich webových stránkách v sekci EN PRIMEUR najdete první nabídky.

Facebook profil Topvíno