AKTUALITY
CO TO JE EN PRIMEUR

CO TO JE EN PRIMEUR

14. 4. 2019

"Kampaň Bordeaux EN PRIMEUR 2018 začne v nejbližších dnech!"

Více...

MIKKELLER Brewery

MIKKELLER Brewery

14. 4. 2019

"Dovezli jsme z Dánska unikátní piva nezávislého pivovaru MIKKELLER!"

Více...

Château LA FRANCE

Château LA FRANCE

12. 3. 2019

"Skvělé víno klasifikace Bordeaux Superieur!"

Více...

17. 4. 2019

EN PRIMEUR 2018 - první nabídky! - Angélus, Carillon d´Angélus, Pindefleurs, La Fleur de Bouard a jedno bílé (Clos des Lunes)

» více aktualit

VIDEO

MIKKELLER» další videa

Aktuality / komentáře

Nová heavymetalová piva v naší nabídce!

MOTORHEAD vs. SLAYER 6. 2. 2019

1)SLAYER Red ALE je absolutní novinka v naší nabídce! Tohle je skutečně řemeslné pivo postavené na pěti různých sladech, které chuti dodávají parádně bytelný základ. Chmelově hořkou složku pak obstarávají výrazné americké chmely El Dorado a Mosaic. Každý doušek má silný úder, podobný síle zvuku Slayer. Avšak hořká chuť je ve výjimečné rovnováze, takže je to hořké, plné a dokonale harmonické, prostě chutná to skvěle, skvěle, skvěle! A jak říká "frontman" kapely, basista Tom Araya: "Je to neskutečně vražedné! Doufáme, že naši fanoušci si tohle Slayerovo Red ALE opravdu užijí"!

Patrick Holmquist, hlavní sládek švédského pivovaru Nils Oscar Brewing Company vytvořil podivuhodně brilantní pivo, nepochybně jedno z nejlepších "heavy-metalových piv", které jsem kdy pil!

2) Na brutální sound anglické kapely MOTORHEAD a chraplavý „zpěv“ Lemmyho Kilmistera, basisty a hlavního protagonisty Motorhead si prostě musíte zvyknout, jinak jejich hudbu nemůžete poslouchat. S pivem Bastards Lager je to jednodušší. „Bastard“ má svěží vůni a chuť s pěknými křivkami sladu, a chmelu. Tohle je prostě klasický ležák. Středně plný doušek zaútočí na vaše chuťové senzory podobnou razancí jako hudba Motorhead. Neuniknete! Bastards Lager je nejen velmi dobře pitelný, avšak spíše lehký světlý ležák (bohužel ze známých důvodů právě dosluhující ležák), ale také kvalitní „palivo“ vhodné pro všechny fanoušky heavy-metalu (samozřejmě nejlepší je v kombinaci s hlasitými reproduktory)! Bastards Lager končí, nastupuje "RoadCrew APA", takže co napsat: Král je mrtev, ať žije král!

Facebook profil Topvíno