AKTUALITY
VAL-DIEU Brouwerij

VAL-DIEU Brouwerij

16. 12. 2018

"Silné a bohaté belgické klášterní pivo!"

Více...

IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD

IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD

6. 12. 2018

"Dvě staronová piva opět v naší nabídce!"

Více...

ADNAMS Brewery (Anglie)

ADNAMS Brewery (Anglie)

25. 11. 2018

"Sskvělé pivo za maximálně rozumnou cenu!"

Více...

» více aktualit

Aktuality / komentáře

Dvě staronová piva opět v naší nabídce!

IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD 6. 12. 2018

Dvě staronová piva v naší nabídce, která nepochybně zatřesou duší každého metalového fanouška! IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD > Trooper vs. Road Crew!

Na brutální sound anglické kapely Motörhead a chraplavý „zpěv“ Lemmyho Kilmistera, basisty a hlavního protagonisty Motörhead si prostě musíte zvyknout, jinak jejich hudbu nemůžete poslouchat. S pivem Röad Crew je to ale jednodušší. Začátkem roku 2018 anglický pivovar Camerons Brewery oznámil, že se spojil s legendární britskou rockovou kapelou Motörhead, aby vytvořil nové vzrušující pivo. Tímto se tedy na vědomost dává, že "Road Crew" nahrazuje známé "Bastards Lager".

MOTORHEAD Röad Crew je svrchně kvašené American Pale ALE (APA) se svěží citrusově-černorybízovou vůní a pěknými křivkami sladu, chmelu a citrusů. Středně plný doušek zaútočí na vaše chuťové senzory podobnou razancí jako hudba Motörhead. Neuniknete! Röad Crew je kvalitní „palivo“ vhodné pro všechny fanoušky heavy metalu (samozřejmě nejlepší je v kombinaci s hlasitými reproduktory).

- Röad Crew bylo pojmenováno po fanoušky oblíbeném songu "(We Are) The Road Crew", který pochází z alba Motörhead - Ace of Spades (1980). Píseň byla napsána jako hold k odhodlanému týmu roadies.

IRON MAIDEN - Trooper je svrchně kvašené ALE, vyrobené anglickým pivovarem Robinsons, pojmenované podle perfektně šlapajícího marše Trooper z alba "Pieces of Mind" britské heavymetalové kapely Iron Maiden, na jehož chuťovém vývoji se podílel zpěvák Bruce Dickinson. Ječmenný a pšeničný slad v kombinaci s americkým, anglickým a slovinským chmelem (Cascade, Golding, Bobec) vytváří ideálně nahořklou, chmelově čistou chuť s jemnou stopou pšeničného sladu, jejíž kouzlo spočívá v perfektně vyvážené chmelově-sladové hořkosti. Bruce prostřednictvím anglického pivovaru Robinsons vytvořil pivo pestré chuti, dynamické a pěkně řízné! Zadání nejspíš znělo, ať se to dobře pije všem rockovým fandům kdekoli na světě. Po prvních doušcích je zřejmě, že úkol byl splněn na sto procent!

Facebook profil Topvíno