AKTUALITY
BUNAN Rosé (Provence, Bandol)

BUNAN Rosé (Provence, Bandol)

17. 7. 2019

"Zralé provensálské růžové víno, které prostě chutná skvěle! Zvlášť když sedíte večer na balkoně nebo zahradní terase!"

Více...

26 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ

26 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ

28. 6. 2019

"Château LA CANORGUE (Provence)"

Více...

20. 5. 2019

STONE Brewing - Americký pivovar Stone Brewing v Berlíně skončil!

14. 4. 2019

MIKKELLER Brewery - Dovezli jsme z Dánska unikátní piva nezávislého pivovaru MIKKELLER!

14. 4. 2019

CO TO JE EN PRIMEUR -

» více aktualit

VIDEO

MIKKELLER» další videa

Aktuality / komentáře

Trooper / RoadCrew!

IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD 6. 12. 2018

Dvě staronová piva v naší nabídce, která nepochybně zatřesou duší každého metalového fanouška! IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD > Trooper vs. Road Crew!

Na brutální sound anglické kapely Motörhead a chraplavý „zpěv“ Lemmyho Kilmistera, basisty a hlavního protagonisty Motörhead si prostě musíte zvyknout, jinak jejich hudbu nemůžete poslouchat. Začátkem roku 2018 anglický pivovar Camerons Brewery oznámil, že se spojil s legendární britskou rockovou kapelou Motörhead, aby vytvořil nové vzrušující pivo. Tímto se tedy na vědomost dává, že "Road Crew" nahrazuje známé "Bastards Lager".

MOTORHEAD Röad Crew je svrchně kvašené American Pale ALE (APA) se svěží citrusově-černorybízovou vůní a pěknými křivkami sladu, chmelu a citrusů. Středně plný doušek zaútočí na vaše chuťové senzory podobnou razancí jako hudba Motörhead. Neuniknete! Röad Crew je stejně jako předchozí Bastards Lager kvalitní „palivo“ vhodné pro všechny fanoušky heavy metalu (samozřejmě nejlepší je v kombinaci s hlasitými reproduktory).

- Röad Crew bylo pojmenováno po fanoušky oblíbeném songu "(We Are) The Road Crew", který pochází z alba Motörhead - Ace of Spades (1980). Píseň byla napsána jako hold k odhodlanému týmu roadies.

IRON MAIDEN - Trooper je svrchně kvašené ALE, vyrobené anglickým pivovarem Robinsons, pojmenované podle perfektně šlapajícího marše Trooper z alba "Pieces of Mind" britské heavymetalové kapely Iron Maiden, na jehož chuťovém vývoji se podílel zpěvák Bruce Dickinson. Ječmenný a pšeničný slad v kombinaci s americkým, anglickým a slovinským chmelem (Cascade, Golding, Bobec) vytváří ideálně nahořklou, chmelově čistou chuť s jemnou stopou pšeničného sladu, jejíž kouzlo spočívá v perfektně vyvážené chmelově-sladové hořkosti. Bruce prostřednictvím anglického pivovaru Robinsons vytvořil pivo pestré chuti, dynamické a pěkně řízné! Zadání nejspíš znělo, ať se to dobře pije všem rockovým fandům kdekoli na světě. Po prvních doušcích je zřejmě, že úkol byl splněn na sto procent!

Facebook profil Topvíno