AKTUALITY
BUNAN Rosé (Provence, Bandol)

BUNAN Rosé (Provence, Bandol)

17. 7. 2019

"Zralé provensálské růžové víno, které prostě chutná skvěle! Zvlášť když sedíte večer na balkoně nebo zahradní terase!"

Více...

26 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ

26 - NEWSLETTER Z TOPVINO.CZ

28. 6. 2019

"Château LA CANORGUE (Provence)"

Více...

20. 5. 2019

STONE Brewing - Americký pivovar Stone Brewing v Berlíně skončil!

14. 4. 2019

MIKKELLER Brewery - Dovezli jsme z Dánska unikátní piva nezávislého pivovaru MIKKELLER!

14. 4. 2019

CO TO JE EN PRIMEUR -

» více aktualit

VIDEO

MIKKELLER» další videa

Aktuality / komentáře

MIKKELLER Brunch Beer Geek vs. STONE Americano Stout

Duel: Dravost vs. noblesa! 14. 8. 2018

Na známém americkém pivním serveru http://www.ratebeer.com si obě piva drží dlouhodobě téměř maximální hodnocení 99/100. A to byla hlavní inspirace proč tyto dva siláky porovnat v přímém klání. Samozřejmě nejlepší, co pro porovnání dvou různých produktů můžete udělat, je, že je oba ochutnáte ve stejnou dobu v jeden moment. A tak jsem to udělal i já. A pominu-li rychlost, jakou vás podobná nálož alkoholu může "skolit na lopatky", již po prvních doušcích bylo zřejmé, že obě piva jsou prostě excelentní!

MIKKELLER "Brunch Beer Geek" Brewed with Coffee (vařené v americkém San Diegu) je intenzivní, robustní, drsné a hodně výrazné, maximálně dynamické pivo s plnou a komplexní chutí napěchovanou příchutí kávy a čokolády, navíc pěkně řízné - stylem dech beroucí "Stout kickboxer".

STONE "Americano Stout" - ABV 8,7 % (stejně jako Mikkeller vařené v kalifornském San Diegu) kontruje noblesou a mimořádnou chuťovou harmonií. Oproti Mikkelleru je ale na patře více hebké, chuť má nevídanou čokoládově-kávovou hloubku, dominuje vytříbená jemnost, osobitá elegance a fascinující chuťová noblesa. Americano Stout je neobyčejně kultivované americké pivo - stylem nedostižně dokonalý elegán!

- Závěr: Maskulinní Mikkeller Brunch Beer Geek je pivo vytvořené v drsné realitě dnešního světa. A pokud je vám znám tak trochu divoký charakter jeho stvořitele (viz video na našem webu), není problém si k němu přimyslet obláček marihuanového jointa. - Stone Americano Stout je zase naopak jakoby příchozí z ráje, hebká až éterická hédonistická chuť tohoto piva má výjimečnou hloubku, dokonalou harmonii a osobitou noblesu. - Brilantní jsou obě, byť každé trochu jinak!

Facebook profil Topvíno