AKTUALITY
Château DE LAMARQUE

Château DE LAMARQUE

3. 9. 2018

"Nejstarší château v Médocu!"

Více...

BUXTON Brewery

BUXTON Brewery

30. 5. 2018

"Nový pivovar v naší nabídce!"

Více...

DE RYCK Brouwerij

DE RYCK Brouwerij

4. 8. 2015

"Belgický rodinný řemeslný pivovar, skvělé tradiční belgické pivo!"

Více...

4. 11. 2015

"BFB - 100% záruka původu = špičková belgická kvalita!"

Více...

» více aktualit

Aktuality / komentáře

MIKKELLER Brunch Beer Geek vs. STONE Americano Stout

Duel: Dravost vs. noblesa! 14. 8. 2018

Na známém americkém pivním serveru http://www.ratebeer.com si obě piva drží dlouhodobě téměř maximální hodnocení 99/100. A to byla hlavní inspirace proč tyto dva siláky porovnat v přímém klání. Samozřejmě nejlepší, co pro porovnání dvou různých produktů můžete udělat, je, že je oba ochutnáte ve stejnou dobu v jeden moment. A tak jsem to udělal i já. A pominu-li rychlost, jakou vás podobná nálož alkoholu může "skolit na lopatky", již po prvních doušcích bylo zřejmé, že obě piva jsou prostě excelentní!

MIKKELLER "Brunch Beer Geek" Brewed with Coffee (vařené v americkém San Diegu) je intenzivní, robustní, drsné a hodně výrazné, maximálně dynamické pivo s plnou a komplexní chutí napěchovanou příchutí kávy a čokolády, navíc pěkně řízné - stylem dech beroucí "Stout kickboxer".

STONE "Americano Stout" - ABV 8,7 % (stejně jako Mikkeller vařené v kalifornském San Diegu) kontruje noblesou a mimořádnou chuťovou harmonií. Oproti Mikkelleru je ale na patře více hebké, chuť má nevídanou čokoládově-kávovou hloubku, dominuje vytříbená jemnost, osobitá elegance a fascinující chuťová noblesa. Americano Stout je neobyčejně kultivované americké pivo - stylem nedostižně dokonalý elegán!

- Závěr: Maskulinní Mikkeller Brunch Beer Geek je pivo vytvořené v drsné realitě dnešního světa. A pokud je vám znám tak trochu divoký charakter jeho stvořitele (viz video na našem webu), není problém si k němu přimyslet obláček marihuanového jointa. - Stone Americano Stout je zase naopak jakoby příchozí z ráje, hebká až éterická hédonistická chuť tohoto piva má výjimečnou hloubku, dokonalou harmonii a osobitou noblesu. - Brilantní jsou obě, byť každé trochu jinak!

Facebook profil Topvíno