AKTUALITY
VAL-DIEU Brouwerij

VAL-DIEU Brouwerij

16. 12. 2018

"Silné a bohaté belgické klášterní pivo!"

Více...

IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD

IRON MAIDEN vs. MOTORHEAD

6. 12. 2018

"Dvě staronová piva opět v naší nabídce!"

Více...

ADNAMS Brewery (Anglie)

ADNAMS Brewery (Anglie)

25. 11. 2018

"Sskvělé pivo za maximálně rozumnou cenu!"

Více...

» více aktualit

Aktuality / komentáře

MIKKELLER Brunch Beer Geek vs. STONE Americano Stout

Duel: Dravost vs. noblesa! 14. 8. 2018

Na známém americkém pivním serveru http://www.ratebeer.com si obě piva drží dlouhodobě téměř maximální hodnocení 99/100. A to byla hlavní inspirace proč tyto dva siláky porovnat v přímém klání. Samozřejmě nejlepší, co pro porovnání dvou různých produktů můžete udělat, je, že je oba ochutnáte ve stejnou dobu v jeden moment. A tak jsem to udělal i já. A pominu-li rychlost, jakou vás podobná nálož alkoholu může "skolit na lopatky", již po prvních doušcích bylo zřejmé, že obě piva jsou prostě excelentní!

MIKKELLER "Brunch Beer Geek" Brewed with Coffee (vařené v americkém San Diegu) je intenzivní, robustní, drsné a hodně výrazné, maximálně dynamické pivo s plnou a komplexní chutí napěchovanou příchutí kávy a čokolády, navíc pěkně řízné - stylem dech beroucí "Stout kickboxer".

STONE "Americano Stout" - ABV 8,7 % (stejně jako Mikkeller vařené v kalifornském San Diegu) kontruje noblesou a mimořádnou chuťovou harmonií. Oproti Mikkelleru je ale na patře více hebké, chuť má nevídanou čokoládově-kávovou hloubku, dominuje vytříbená jemnost, osobitá elegance a fascinující chuťová noblesa. Americano Stout je neobyčejně kultivované americké pivo - stylem nedostižně dokonalý elegán!

- Závěr: Maskulinní Mikkeller Brunch Beer Geek je pivo vytvořené v drsné realitě dnešního světa. A pokud je vám znám tak trochu divoký charakter jeho stvořitele (viz video na našem webu), není problém si k němu přimyslet obláček marihuanového jointa. - Stone Americano Stout je zase naopak jakoby příchozí z ráje, hebká až éterická hédonistická chuť tohoto piva má výjimečnou hloubku, dokonalou harmonii a osobitou noblesu. - Brilantní jsou obě, byť každé trochu jinak!

Facebook profil Topvíno