AKTUALITY
CO TO JE EN PRIMEUR

CO TO JE EN PRIMEUR

14. 4. 2019

"Kampaň Bordeaux EN PRIMEUR 2018 začne v nejbližších dnech!"

Více...

MIKKELLER Brewery

MIKKELLER Brewery

14. 4. 2019

"Dovezli jsme z Dánska unikátní piva nezávislého pivovaru MIKKELLER!"

Více...

Château LA FRANCE

Château LA FRANCE

12. 3. 2019

"Skvělé víno klasifikace Bordeaux Superieur!"

Více...

17. 4. 2019

EN PRIMEUR 2018 - první nabídky! - Angélus, Carillon d´Angélus, Pindefleurs, La Fleur de Bouard a jedno bílé (Clos des Lunes)

» více aktualit

VIDEO

MIKKELLER» další videa

Aktuality / komentáře

Nový pivovar v naší nabídce!

BUXTON Brewery 30. 5. 2018

Dobrý den všem fanouškům kvalitního řemeslného piva,

tentokrát se nám do naší nabídky podařilo zařadit absolutní extratřídu! Jedná se o anglický pivovar BUXTON Brewery.

Buxton je malý anglický řemeslný pivovar, který v roce 2009 v lázeňském městečku Buxton (hrabství Derbyshire) založil velký milovník piva a "garážový" domovarník Geoff Quinn. Pokud se tenhle chlápek dá přirovnat k některým světovým, podobně výjimečným pivovarníkům začínajícím ve vlastní garáži, měli bychom zmínit jména jako Mikkel Bjergso (Mikkeller) nebo Menno Olivier (de Molen).

Piva Buxton jsou jedním slovem dechberoucí. A to nejen verze SPA (Special Pale Ale) nebo PALE Citra, Equanot & Victoria Secret, které navíc nejsou nijak zvlášť cenově náročné, ale hlavně pak špičkové "Indian Pale Ale" "AXE EDGE", "AXE X" (plechovka 440 ml), "KING SLAYER", což je excelentní "Double IPA", anebo fenomenální Imperial Stout "RAIN SHADOW".

- Kromě standardní nabídky a několika speciálních piv Buxton dodává na trh také naprosto ojedinělá piva série BUXTON x OMNIPOLLO edice "Original Ice Cream". Jedná se o unikátní piva vytvořená ve spolupráci se švédským pivovarem OMNIPOLLO Brewery. Výjimečnost a chuťová originalita těchto piv je fascinující!

Mezi výrobci piva se těžko hledá pivovar, který by se na nejprestižnějším světovém pivním serveru ratebeer.com mohl pochlubit tak vysokým hodnocením celé řady piv, jakými jsou například verze "King Slayer", "Axe Edge", "Axe X", "Rain Shadow" nebo již zmíněné tři fenomenální verze vytvořené v kolaboraci se švédskou megastar pivovarem OMNIPOLLO.

Rádi bychom vám tato vynikající anglická piva, která představují absolutní chuťovou extratřídu, nabídli k ochutnání.

Krátký profil BUXTON Brewery včetně naší kompletní nabídky najdete zde:
http://www.topvino.cz/pivo/pivo/anglicke-pivo/buxton/ka328-no890.html

Facebook profil Topvíno