AKTUALITY
Aktuality / komentáře

MIKKELLER - kromě piv standardní nabídky jsme dovezli také několik novinek

12 NEWSLETTER 30. 3. 2017

Dobrý den všem fanouškům kvalitního řemeslného piva,

rád bych vás tímto informoval, že na začátku tohoto týdne jsme opět dovezli vynikající piva dánského "kočovného pivovaru" MIKKELLER. Kromě piv z naší standardní nabídky jsme dovezli také několik evropských novinek (lahve, plechovky, KeyKeg sudy), které jsme doplnili o dvě americké verze "Breakfast" a "Brunch" (samozřejmě v plechovkách).

- Ať je to, jak je to, plechovka souboj s lahví - co týče kvality obalu, nemůže prohrát (i když nalévat pivo z lahve a z plechu je určitě rozdíl). Plechovka je totiž obal, který nejen že nepropouští jakékoliv světlo, které pivu nepochybně škodí, ale plechovka neumožňuje ani jakýkoliv přístup vzduchu. Pivo v plechovce má navíc díky svojí naprosté světelné a vzduchové nepropustnosti nepochybně také delší "výdrž".

- MIKKELLER - novinky v naší nabídce:
http://www.topvino.cz/pivo/danske/ka834.html?klas=&styl=&objem=&novinka=1

Majitel, zakladatel a sládek Mikkel Bjergso vaří svoje fantastická piva nejen v Evropě, ale také v americkém San Diegu. A piva vařená ve Státech, to je prostě nářez. "Breakfast" a "Brunch" patří mezi nejslavnější piva Mikkeller, která se samozřejmě vaří také v Evropě, nicméně americký "Breakfast" a "Brunch" je trochu jiná "káva". Navíc tohle "Stout Coffee" duo ze San Diega se na českém trhu neobjevuje každý týden.
- Kompletní nabídku Mikkeller (lahve, plechovky, keykeg sudy) najdete zde:
http://www.topvino.cz/pivo/pivo/danske/mikkeller/ka834-no835.html

http://www.topvino.cz/pivo/pivo/sudove-pivo-kegy/mikkeller/ka822-no836.html

- Piva Mikkeller jsou skutečně vynikající. Navíc jak můžete vidět z přiloženého videa, majitel Mikkel Bjergso pro nějaký ten výstřední "kousek" nejde taky příliš daleko.
http://www.topvino.cz/index.php?a=videos&pnode=454&vid=469

Facebook profil Topvíno