AKTUALITY
NEWSLETTER 23/2017

NEWSLETTER 23/2017

22. 6. 2017

"23 Aktuality z topvino.cz - letní grilování a lahodná růžová vína!"

Více...

THORNBRIDGE Brewery

THORNBRIDGE Brewery

26. 5. 2016

"Jeden z prvních skutečně řemeslných anglických pivovarů."

Více...

» více aktualit

VIDEO

Domaine DE PIGNAN_ Châteauneuf du PapeMIKKELLER - The Best Beer from Denmark» další videa

Aktuality / komentáře

První osobní ochutnávka vín Bordeaux 2014

11 NEWSLETTER 22. 3. 2017

Dobrý den všem fanouškům vína z Bordeaux,

tentokrát bych se s vámi rád podělil o první dojmy z ochutnávky několika vín z Bordeaux klasifikace "Bordeaux Superieur" a "Bordeaux Cru Bourgeois".

V průběhu posledního víkendu jsem ochutnal několik vín (7-10?), která v kampani EP 2014 zaznamenala výjimečný prodejní úspěch. A protože jsem byl zvědavý, jak se tato vína vyvíjí již po takto relativně krátkém nalahvování, ale také jaký by mohl být jejich pravděpodobný potenciál zrání, neodolal jsem (samozřejmě nepředstíráme, že nás vína z Bordeaux opravdu baví, takže co nabízíme, to také ochutnáváme).
http://www.topvino.cz/vino/bordeaux/ze4.html?rocnik=2014&novinka=1&page=0#form

- Ačkoli většina vámi u nás objednaných vín EP 2014 je již ve vašich sklepech, přesto je stále ještě několik chateaux, která svoje vína na trh doposud neuvolnila. Nicméně bordeauxští negocianti den co den aktualizují seznam nově dostupných vín, takže již teď je jisté, že poslední (závěrečnou) velkou dodávku vín EP 2014 dovezeme v průběhu dubna (určitě ne později).

A pokud jste si vaše vína (EP 2014) u nás ještě nevyzvedli, prosím o co nejrychlejší reakci na naše výzvy. Naše skladové prostory jsou bohužel stále velice omezené.

Cissac je vynikající, Patache d´Aux a de Gironville jakbysmet!

Facebook profil Topvíno