AKTUALITY
BUXTON Brewery

BUXTON Brewery

30. 5. 2018

"Nový pivovar v naší nabídce!"

Více...

CO TO JE EN PRIMEUR

CO TO JE EN PRIMEUR

16. 4. 2018

"Kampaň BORDEAUX EN PRIMEUR 2017 začala!"

Více...

SPEAKEASY Brewing

SPEAKEASY Brewing

19. 12. 2017

"Vynikající kalifornská piva ze San Francisca!"

Více...

DE BRABANDERE Brouwerij

DE BRABANDERE Brouwerij

19. 9. 2017

" - 120 let historie, skvělá belgická piva PETRUS"

Více...

» více aktualit

Aktuality / komentáře

NEWSLETTER 5/2017

Ch. MAUCAILLOU - skvělá vína za zvýhodněnou cenu 30. 1. 2017

Dobrý den všem fanouškům vína z Bordeaux,

v dnešním newsletteru bych vám rád nabídl trio skvělých vín známého Château Maucaillou za zvýhodněnou, ale časově omezenou cenu (naše nabídka platí jako obvykle jeden týden). Nakupte od nás minimálně 6 lahví vína Ch. Maucaillou (vždy od druhu/ročníku) a získáte slevu ve výši 15 % (tato sleva vám bude odečtena při fakturaci).

Château MAUCAILLOU je zvláštní stavba připomínající směs různých architektonických stylů. Nachází se v malé apelaci Médoc-Moulis, na levém břehu řeky Garonne. Vzhledem k velmi dobré kvalitě vín je nepochybné, že se jedná o jednoho z nejzajímavějších "Cru Bourgeois" výrobců v Médocu, jehož vína zaujmou zejména poměrem kvalita vs. cena.

Toto známé vinařství vyrábí kromě excelentního prvního vína klasifikace "Cru Bourgeois", také skvělé víno klasifikace "Bordeaux Superieur" a neméně "živelné" bílé víno klasifikace "Bordeaux Blanc". Víno z Ch. Maucaillou je prostě dobrá volba a bezproblémová sázka na velmi dobrou kvalitu za zajímavou cenu. V dnešní nabídce jsem se proto zaměřil na tři vína, jejichž hlavní atraktivita spočívá ve velmi dobré chuti za přijatelnou cenu.

LE BORDEAUX DE MAUCAILLOU 2013 je pro mne příjemné překvapení. Postupem času jsem ochutnal několik lahví stejného ročníku 2013 a musím říct, že tohle víno se opravdu vyvíjí. A vyvíjí se dobře. Ještě loni bych trochu pochyboval, ale dnes musím říct, hezky se pije. Jedná se o nenáročné, jemné a lehké, svěží a také překvapivě harmonické víno, které můžete použít na jakékoli nenáročné posezení s přáteli. Nad ničím nepřemýšlejte a pijte. Skvělé bude také k vybranému a nepříliš kořeněnému jídlu (například jako společník u grilovaných vepřových žeber).
http://www.topvino.cz/vino/bordeaux/bordeaux-superieur-aoc/maucaillou/bordeaux-de-maucaillou-2013/de1-wi4164.html

LE BORDEAUX DE MAUCAILLOU 2014 je stylem podobné vínu ročníku 2013, ale trochu víc taninové. Le Bordeaux de Maucaillou 2014 je bezchybné mladé víno vyrobené pro nedočkavé fanoušky kvalitních vín z Bordeaux za přátelskou cenu. Jedná se o hebké, skvěle pitelné víno téměř za babku. Co napsat víc, hezky se pije. Pokud vám něco říká myšlenka "ani jsem se nenadál a lahev byla fuč", tak přesně tak to pravděpodobně dopadne pokaždé, pokud toto velmi dobře pitelné a finančně nenáročné červené Bordeaux odkorkujete.
http://www.topvino.cz/vino/bordeaux/bordeaux-superieur-aoc/maucaillou/ze4-no1335.html

LE BORDEAUX DE MAUCAILLOU 2015 BLANC je bílé víno vyrobené pro milovníky absolutní svěžesti a ovocnosti. Dostatečně temperamentní, plné příchutí tropického ovoce, žádný dub, žádné chuťové složitosti, žádný dlouholetý dubový potenciál zrání, nic takového, tohle je skvěle pitelné víno nabité mladistvou svěžestí, čerstvostí a přirozenou chuťovou harmonií. Skvělý ročník 2015 se zde projevuje ve vší parádě. Pokud tato nabídka má ambice vás zaujmout, rozhodujte se rychle, je nepochybné, že vína v této cenové kategorii nebudou na trhu věčně.
http://www.topvino.cz/vino/bordeaux/bordeaux-blanc-bile-vino/maucaillou/bordeaux-de-maucaillou-blanc-2015/de1-wi4201.html

Facebook profil Topvíno