AKTUALITY
BUXTON Brewery

BUXTON Brewery

30. 5. 2018

"Nový pivovar v naší nabídce!"

Více...

CO TO JE EN PRIMEUR

CO TO JE EN PRIMEUR

16. 4. 2018

"Kampaň BORDEAUX EN PRIMEUR 2017 začala!"

Více...

SPEAKEASY Brewing

SPEAKEASY Brewing

19. 12. 2017

"Vynikající kalifornská piva ze San Francisca!"

Více...

DE BRABANDERE Brouwerij

DE BRABANDERE Brouwerij

19. 9. 2017

" - 120 let historie, skvělá belgická piva PETRUS"

Více...

» více aktualit

Aktuality / komentáře

Nová piva v naší nabídce - Sierra Nevada, Trooper, Bastards Lager, BrewDog

47 NEWSLETTER 10. 10. 2016

Dobrý den všem milovníkům řemeslného piva,

naše nabídková předvánoční akce za zvýhodněné ceny pokračuje! Tentokrát bych vám rád nabídl několik vynikajících piv, které by vám až do konce roku měly být den co den po ruce.
- Jako obvykle se slevou 10 %. Tato sleva se již zobrazuje u jednotlivých piv. - Akce platí 2 týdny.

1) Jako první vám nabízím skvělé řemeslné pivo kalifornského pivovaru SIERRA NEVADA, které jsme znovu dovezli na konci minulého týdne.

2) Pro fanoušky heavy metalu jsme dovezli ze Švédska oblíbený ležák "Bastards Lager", jehož chuť vyladili členové známé heavymetalové kapely MOTORHEAD.

3) A nakonec jsme se zastavili v Anglii a ve Skotsku, ve známých pivovarech Robinson´s a BrewDog. V Robinson´s jsme naložili dvě vynikající piva "vyladěná" anglickými rockery ze skupiny Iron Maiden. Jedná se o slavný Trooper Pale ALE a limitovanou edici Trooper Red "N" Black, což je fantastická tmavá novinka (Porter) překvapivě vynikající chuťové kvality.

Iron Maiden Trooper Red "N" Black je limitovaná edice populárního piva Trooper. A stejně jako Trooper Pale Ale také Trooper Red "n" Black je vyladěné anglickou heavymetalovou kapelou Iron Maiden. Název Red "n" Black je převzatý podle jedné písně z jejich posledního alba "The Book of Souls".

- Hlavní stvořitel těchto piv, zpěvák Bruce Dickinson, na adresu nového Porteru prohlásil: "Stouty a Portery pro mě byly "panenským teritoriem", tak jsem prostě "šel po hmatu". Doufám, že jsme s Martym, hlavním sládkem Robinson´s, vytvořili nový pohled na staré klasické pivo, které bude lechtat chuťové pohárky nečekaným způsobem nejen milovníkům heavy metalu, ale vám všem...“. Dodejme ještě, že styl Porter vznikl v Anglii kolem roku 1850 a v té době byl na světovém pivním trhu velice populární.

Nakonec nesmím zapomenout zmínit také skvělé "Dead Pony Club", které jsme také právě dovezli. Je to nesporně zajímavé Pale ALE (relativně málo alkoholu, dostatečná hořkost, vyšší říz), vyrobené skotským pivovarem BREWDOG, které si určitě zaslouží vaši pozornost.

Facebook profil Topvíno